Hotel Blue Dolphin **** - Metamorfosi, Sithonia

ЛЕТО 2023

Услуга

НВ

Оддалеченост од плажа

100 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Метаморфози

Special Offer -30% for reservations made from 14/09/2023-28/10/2023 for stays 24/09/2023-28/10/2023
*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Blue Dolphin Hotel се состои од 15 објекти и бунгалови со вкупно 171 соба. Хотел со одлична услуга, спорт и забава, активности за деца, спа центар – сето тоа е гаранција за квалитетен одмор. Потполно реновиран 2019та година. Содржините: надворешен базен, џакузи во спа центарот (со доплата), бесплатен бежичен интернет, паркинг, сауна (со доплата), сеф, теретана, парна бања (со доплата), лежалки, чадори и пешкири за плажа со доплата, детски базен, игралиште и клуб, 2 бара, ресторан и таверна, кошарка, пинг понг, тенис, одбојка, одбојка на плажа, анимација за сите возрасти 6 пати неделно. Собите: клима, балкон, фен, фрижидер, сателитска ТВ, телефон, интернет и сеф.

*Во СПА центарот не е дозволен престој да лица под 16 год.

Поради често менување на цените и висината на попустите од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате на 

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: понеделник – петок /10:00 – 18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

 

Cancelled 1-7 days before check-in 30% of total amount
Non show 50% of total amount
Early departure 50% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

AVRA – Polihrono, Kassandra

SIMANTRO BEACH Hotel *****– Akti Sani, Kassandra

ACHILEAS – Hanioti, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel