Astir Notos Hotel **** - Potos, Thassos

ЛЕТО 2022

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

250 m

Грција

Острови>Тасос

Astir Notos hotel е лоциран во Потос, на 250m од плажа и исто толку од центар. Вкупен број на соби е 29. Секоја соба е засебно декорирана, во друга боја, намештај, завеси, купатило. Сите соби се опремени со клима, телефон, сателитска ТВ, фрижидер и балкон. Хотелот нуди базен и џакузи, пешкирите за базенот и плажата се со доплата, ресторан, бар покрај базенот, теретана, игралиште, паркинг, сеф со доплата на лице место /10 еур за недела дена/, билијар, пинг понг, .

Поради често менување на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција на

070 399 359

070 279 395

Пон-пет /10:00-18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин 20% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

 

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. 

1.Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 80%

Non-show 100%

 

2. 1.5 liter bottled water will be offered per family during dinner

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

DOLCE ATTICA RIVIERA Hotel **** – Atika

Aliathon Aegean Hotel **** – Paphos, Kipar

Konačište Perla – Zlatibor

Cettia Beach Resort **** – Marmaris

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel