ЦРНА ГОРА ХОТЕЛИ

ЛЕТО 2022

Hotel Iberostar Bijela Park **** – Bijela, Bokokotorski zaliv

Hotel Park се наоѓа во Бококоторскиот залив, во малото место Бијела, на 12 км оддалеченост од Херцег Нови. Има сопствена, приватна плажа, затворен базен, како и два отворени со тераса за сончање...

Hotel Iberostar Bijela Delfin **** – Bijela, Bokokotorski zaliv

Hotel Delfin е дел од групацијата Iberostar хотели. Се наоѓа во симпатично мало место, Бијела, во Бококоторскиот залив, на 16тина километри од Котор и 12 километри од Херцег Нови. Нуди сопствена,...

Lara Lux *** – Čanj, Barska Rivijera

Студио-апартмани Lara-Lux **** се наоѓаат во мирниот дел на Чањ, на 80 m од плажа (карши Lara). Модерно опремени 1/2, 1/3, 1/4 студија имаат сопствен балкон, купатило, кабловска ТВ, ...

LARA apartmani *** – Čanj, Barska Rivijera

Студио-апартманите Lara се наоѓаат во мирниот дел на Чањ, на 80 m од плажа. Во понуда се двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, модерно опремени, со купатило, балкон, кабловска ТВ со околу 200 канали, ...

IBEROSTAR SELECTION KUMBOR 5* Herceg Novi, Bokokotorski zaliv

Iberostar Selection Kumbor е изграден 2019-та година. Кумбор е туристичка населба во близина на Херцег Нови и на самиот влез во Бококоторски залив. Хотелот се наоѓа на сама плажа. Нуди ...

Hotel PALAS ****+ – Petrovac, Budvanska rivijera

Hotel Palas се наоѓа во Петровац, мала приморска населба, која ја карактеризираат преубави песочни плажи и блага медитеранска клима. Хотелот е сместен во централниот дел на местото, опкружен со дрвата ...

Hotel ALEKSANDAR **** – Budva, Budvanska rivijera

Hotel Aleksandar е идеално лоциран, блиску до плажата а далеку од гужвата, семеен клуб хотел, комплекс од 4 одделни вили, со имиња на билките: Лаванда, Хортензија, Пинеа и Тилиа. Сместен во богато ...

Hotel BEČIĆI ** – BEČIĆI

Хотелот се наоѓа централно на плажата во Бечиќи, оддалечен 4 km од Будва и 1 km од Рафаиловиќи со кој е поврзан со пешачка патека. Опкружен со многу зеленило и е идеален за економичен семеен ...

TN SLOVENSKA PLAŽA ***/**** – Budva, Budvanska rivijera

Resort Slovenska Plaža претставува еден од најстарите и најбараните објекти во Будва. Сместен ве преубаво медитеранско опкружување, идеален е за семеен одмор. Го чинат 10 засебни згради, секоја со име од ...

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel