ХОТЕЛИ ЈОНСКИ БРЕГ

ЛЕТО 2018

Cleopatra Hotel ** – Kastrosikia

На 300 метри од плажата се наоѓа мал, фамилијарен хотел Cleopatra со вкупно 52 соби. 

од 36

ЕУР

Повеќе

SALE

Kanali Hotel *** – Kanali, Ionian Coast

Хотелот е опкружен со многу зеленило, на 200 м од камчесто-песочна плажа. Во понуда е аквапаркот со 2 базена и 5 тобогани за возрасни и 4 за деца, џакузи, комфорни соби, ресторан, бар, паркинг, терени за кошарка, тенис, ...

ЛЕТО 2019 /

First minute / 31.01.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aktaia Boutique Hotel *** – Ammoudia, Ionian Coast

Хотелот е отворен во август 2014 година. Се наоѓа во местото Амудиа, на 15 км од Парга, 50 км од Превеза и 48 км од Игуменица. Хотелот го чини трокатна зграда во близина на сливот на реката Ахерон во Јонското море. ...

ЛЕТО 2020 /

10% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Mesogeios Hotel *** – Ligia

Хотелот се наоѓа во Лигиа, помеѓу Парга и Превеза. Најблиската плажа е на околу 70 м, а во близина има доста песочни плажи кои заслужуваат да се посетат.

од 32

ЕУР

Повеќе

Marbella Elix Hotel ***** – Perdika, Ionian Coast

Marbella Elix Hotel е хотелски комплекс со волшебен панорамски поглед на море. Сместен е во подножјето на с. Пердика, на 21 km oд Парга, 40 km oд Игуменица. Хотелот е на брдото а до убавата песочна плажа постои жичница. Хотелските содржини...

ЛЕТО 2020 /

До 20% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Ionian Theoxenia Hotel **** – Kanali

Ionian Theoxenia Hotel е нов хотел изграден на само 80 м од плажата во Канли.

од 21

ЕУР

Повеќе

Dimitra Hotel *** – Ligia

Хотел Dimitra се наоѓа во селото Лигиа, 20 км од Превеза, оддалечен 30 м од сопствената плажа. 

од 31,5

ЕУР

Повеќе

Plataria Seaside Hotel *** – Plataria, Ionian Coast

Хотелот е смсетен во мала, скриена увала блиску до селото  Платариа. Составен е од 5 бунгалови опкружени со зеленило, секој со 4-5 соби, на прекрасната песочна плажа. На 10 км од Сивота и 8 км од Игуменица.  

ЛЕТО 2020 /

до 30% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel