Marbella Elix Hotel ***** - Karavostasi, Perdika, Ionian Coast

ЛЕТО 2023

Услуга

HB / FB / UAll

Оддалеченост од плажа

170 m

Грција

Јонски Брег>Каравостаси

For all bookings made from 01/07/2023 until 16/07/2023

Valid for the Junior Suite Panorama
Junior Suite Panorama private pool
One Bedroom Family Suite
One Bedroom Family Suite private pool
Deluxe Suite Private Pool & Maisonette Suite Private Pool

5% Discount | for STAYS from 01/07/2023 – 31/07/2023

15% Discount | for STAYS from 01/09/2023 – 20/10/2023
 

Valid for the Standard Room
Superior Double Room
Deluxe Double Room
Deluxe Double Room Swim Up
Deluxe Double Room Private Pool
Family Room, Family Room Swim Up
& Superior Family Room Interconnecting

15% Discount | for STAYS from 01/10/2023 – 20/10/2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Marbella Elix Hotel е хотелски комплекс со волшебен панорамски поглед на море. Сместен е во подножјето на с. Пердика, на 21 km oд Парга, 40 km oд Игуменица. Хотелот е на брдото а до убавата песочна плажа постои жичница. Хотелските содржини се: бутик, мала црква, менувачница, теретана, бежичен интернет, базен, спа центар, мини маркет, 3 ресторани, 3 бара, детско игралиште, кошарка, тенис, одбојка.

Вкупно 150 соби: Double Promo (~ 28 m²), Double Deluxe Swim up SV (~ 34-36 m²), Double Deluxe SV (~ 34-36 m²), Double Superior Swim up SV (~ 28 -30 m²), Double Superior SV (~ 28-30 m²), Double Superior SV za Sgl (~ 28-30 m²), Family Room SV (~ 33 m²), Family Superior SV ( ~ 45-46 kv.m), Family Superior Swim up SV (~ 45-46 m²), Junior Suite Panorama SV (~ 36 m²), Junior Suite Panorama Private Pool / SV (~ 36 m²) , Suite Deluxe Private Pool / SV (~ 55 kv.m), Suite Family 1 Broom Swim up SV (~ 32 m²), Family Suite 1 Metla Swim up SV (~ 32 m²), Suite Mezonet Private Pool / SV ( ~ 61 m²), опремени со: клима уред, Wi-Fi, SAT TV, телефон, мини бар, фен, сеф, апарат за кафе, бањарки и папучи, балкон. Пакет за меден месец (декорација на соба, шампањ, овошје за добредојде).

Поради често менување на цените и висината на попустите од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате на 

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

 

пон – пет /10 – 18 ч/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 15 дена пред поаѓање.

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

Можеби ќе Ви се допадне

JANIS BEACH – Polihrono, Kassandra

LARA – Pefkohori, Kassandra

Hotel LION **** – Borovets

DIONISIOU – Paralia Dionisiou, Solunska regija

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel