СИЦИЛИЈА

ЛЕТО 2024 - од Софија

ATHENA Resort **** – Ragusa, Sicilija

Парк-комплекс, рајска градина, поради убава, одлично одржувана градина и една од најдобрите плажи на Сицилија / Вкусната храна со домашни производи / Директен чартер лет Софија - Катанија од 19.05 – 29.09 – секоја недела...

ЛЕТО 2024 - Од 840 еур

*06.03.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Grand Palladium Sicillia Resort 5* – Campofelice…, Sicilija

Убав комплекс – на самиот морски брег со сопствена плажа, во националниот парк Мадоние. Го краси убава градина, квалитетна храна сервирана на блок-маса и забава од утро до вече...

ЛЕТО 2024

*06.03.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SANTA LUCIA 4* – Cefalu, Sicilija

Santa Lucia 4* се наоѓа во Чефалу – градот кој го нарекуваат Бисерот на Тиренско море. Хотелот е на узвишение од каде се протега преубав поглед на градот. До песочно-камчестата плажа водат скалите, ...

ACACIA Resort 4* – Campofelice…, Sicilija

cacia Resort & SPA е луксузен хотел 4*, со инфраструктура, квалитетот на услугите, мебелот и храната, како хотел со 5*. Хотелот се наоѓа на плажата помеѓу Палермо и Чефалу, на влезот во национален парк Parco ...

COSTA VERDE **** – Cefalu, Sicilija

Аква-парк, полупансион со вклучени вино и вода, убава песочна плажа, на 5 минути од романтичното гратче Чефалу се карактеристики на Costa Verde 4*, како идеалниот избор за одмор на Сицилија...

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel