St George Ski & Holidays Hotel **** - Bansko

11. Октомври 2019 - Банско

Услуга

FB / All inclusive light

Локација

400 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Хотелот нуди бесплатен паркинг, превоз до жичарата во зимскиот период, голем Спа центар релакс зона, парна бања, инфрацрвена сауна, арома сауна, базен, џакузи и велнес третмани со доплата, лоби бар, ресторан, остава за ски опрема, пинг-понг, билијар, игрална за деца.

Собите се светли и нудат бесплатен интернет преку ТВ, сателитска ТВ, бањарки и папучи, а во апартманите и опремена чајна кујна.

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање по лице на база полн пансион / се вклучено лајт, користење на внатрешен базен, сауни, парна бања, џакузи, релакс зона, детско катче, бежичен интернет, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред поаѓање. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Слични понуди

Genny – Nidri, Lefkada

Frideriki – Asprovalta, Strimonikos

Hotel Festa Chamkoria – Borovets

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel