Smaro House - Pefki, Evia

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

50 метри

Грција

Острови>Евиа>Пефки

15% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 15.08-25.08.2023-1/5 DUPLEX APP = 566 EUR

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Куќата се наоѓа на околу 50м од морето. Во понуда се двокреветни и трокреветни студија и четворокреветни и петокреветни дуплекс апартмани. Сите имаат опремени кујни, тераси, телевизори, клима уреди чие користење е вклучено во цената, пешкири.

ГАЛЕРИЈА

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

 

Можеби ќе Ви се допадне

4 U RESIDENCE – Akti Salonikou, Sithonia

Hotel ACEM *** – Sarimsakli

Hotel Belvi **** – Ohrid

DANAIDE Resort 4* – Puglia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel