Hotel Simeon *** - Metamorfosis, Sithonia

ЛЕТО 2023

УСЛУГА

НB

Оддалеченост од плажа

60 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Метаморфози

For all bookings made until 17/09/2023
Valid for ALL Room Types except Economy Room 25% Discount | for STAYS from 12/09/2023 – 20/09/2023
Valid for ALL Room Types except Economy Room & Single 20% Discount | for STAYS from 24/09/2023 – 19/10/2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Hotel Simeon – Сместен недалеку од паркот и плажата. Реновиран 2008 год., а 2016 нов ресторан, бар, игралиште, нов базен со џакузи и детски базен. Вкупно 90 соби. Содржини: 2 базени со детски дел, бесплатен интернет, паркинг, сеф во собите *во апартманите нема!, лежалки со доплата, детско игралиште, бар, ресторан. Соби: балкон, фен, фрижидер, клима, кујна во апартманите, сателитска ТВ, телефон, интернет.

*Погодности за лица со попречена мобилност

Поради често менување на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

раб. време од понеделник – петок

10:00 – 18:00 

СЛИКИ И УСЛОВИ

курс 1 еур=62 ден. 

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

Cancellation policy
Non show 50% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 30% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

BILLYS – Jerisos, Atos

Spa Club Bor Hotel **** – Velingrad

ZAFIRIA – Polihrono, Kassandra

ANDROMAHI – Leptokarija, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel