Klelia Beach ***+ - Kalamaki, Zakynthos

ЛЕТО 2020

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

100 метри

Грција

Острови>Закинтос>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2020

Klelia Beach Hotel е комплетно реновиран хотел за 2020 год. Го чини двокатна зграда, на 500 m оддалеченос од центарот на местото, 4 km oд градот Закинтос. Од песочната плажа позната по желките е оддалечен 100 м. Нуди: надворешен базен, паркинг во близина на хотелот, бежичен интернет, лежалки на плажа со доплата, ресторан, 2 бара, еднаш неделно грчко вече.

Вкупно 72 соби: Single Rooms (~17 m2), Double Annex (~22 m2), Doubles/Twins (~22 m2), Doubles/Twins Private Pool (~25-30 m2), опремени со: клима уред, сеф со доплата, SAT TV, телефон, Wi FI, мини фрижидер, сет за кафе/чај (ел. бокал, шолји), фен, балкон.

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 денари. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 ден пред поаѓање.

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel