Eleana Hotel ** - Agios Ioannis

ЛЕТО 2018

Локација

55 км од Волос

Оддалеченост од плажа

50 метри

Грција

Тесалија>Пилион

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2018

Се наоѓа во Агиос Јоанис, на 55 км од Волос. Вкупно 42 сместувачки единици.

Хотелот содржи:

 • паркинг
 • бежичен интернет на јавните површини

Собите содржат:

 • балкон
 • фен
 • фрижидер
 • клима
 • ТВ

СЛИКИ И УСЛОВИ

Cancellation policy
More than 3 days prior to arrival = no penalty
From 2 to 1 days prior to arrival= 1st night to be charged
(applies to all non-show bookings)

Non show 100% of total stay.

Такса за престој се наплаќа на лице место!

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Aeolis Thassos Palace Hotel **** – Astris – Tasos

METAMORFOSIS APARTMANI – Metamorfosi, Sithonia

Albatros Spa Resort ***** – Hersonissos, Crete

Hotel Sport **** – Bansko

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel