Dolphin Beach Hotel *** - Possidi, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

HB / All inclusive

Оддалеченост од плажа

10 m

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

Special Offer -10% for reservations made from 09/08/2023-22/08/2023 for stays 08/09/2023-20/09/2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Хотелот Dolphin Beach се наоѓа во областа Посиди. Со поглед на планината Олимп и покрај кристално чистите води на Егејското Море, хотелот на своите гости им го нуди најтоплото гостопримство. Хотелот Dolphin Beach нуди двокреветни, трокреветни и фамилијарни соби. Сите соби се климатизирани, со сопствено купатило, ТВ, телефон и мал фрижидер. Хотелот нуди ресторан, бар и надворешен базен. 

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Cancellation policy:
15-9 days before arrival 50%
8-1 days before arrival 75%
Non-show and early departure 100%

Можеби ќе Ви се допадне

METAMORFOSIS APARTMANI 1 – Metamorfosi, Sithonia

ZACHARIAS – Parga, Jonski Breg

Hotel PALAS ****+ – Petrovac, Budvanska rivijera

DRAGUT POINT SOUTH Hotel **** – Bodrum

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel