HOTEL REGINA BLUE 4* - Rhadime, Valona

AЛБАНИЈА - ЛЕТО 2021

УСЛУГА

BB / HB / FB

Оддалеченост од плажа

30 m

Албанија

Радиме>Валона

 Hotel Regina Blue се наоѓа во селото Радиме на само неколку километри од Валона. Хотелот е поставен на благо возвишение со што ќе имате можност за преубави зајдисонца над Јонското Море. Модерно здание, изградено пред само неколку години, нуди стандардни хотелски услуги, како ресторан, бар, модерно опремени пространи соби, паркинг, интернет, но и бесплатни лежалки на сопствена плажа, до која ве води мост, како безбеден премин преку регионален пат. Доколку сакате да ги запознаете и истражите природните и историските знаменитости во околината, љубезниот рецепциски персонал радо ќе ви помогне.

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

*Цените се валидни за плаќање по фактура или во готово.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel IGLIKA PALACE **** – Borovets

SEA VIEW Apartments – Vrahos, Ionian coast

TAKIS – Asprovalta, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel