Poseidon Sea Resort **** - Neos Marmaras, Sithonia

ЛЕТО 2023

Услуга

All

Оддалеченост од плажа

60 m

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

20% ПОПУСТ ЗА 30% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022

Реновиран 2018та година, сместен на уникатна локација и опкружен со борова шума, хотелот е идеален избор за семеен одмор и за сите оние на кои им е потребен мир. Од Неос Мармарас е оддалечен само 10 km, а од плажата само 60 м. Комплексот е составен од главната и 11 поединечни згради. Во главната зград е рецепција, главен ресторан, бар. Сите соби се со два единечни легла, опремени со клима уред, фен, телефон, мал фрижидер, ел. бокал, ТВ со рамен екран, сеф, интернет, мрежа против комарци, балкон. Хотелот нуди и надворешен базен, лежалки и чадори околу базенот и на плажата, одбојка на плажа, терен за кошарка, тенис, мини фудбал, пинг понг, дневна анимација, теретана, аеробик, вечерни програми и анимации.

Поради често менување на цени од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Од понеделник – петок /раб. време 10-18ч/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

За валидна резервација е потребна уплата од мин 30% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред поаѓање.

 

Cancellation policy
 
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

ATANASIA MARIA – Polihrono, Kassandra

Acrotel LILY ANN VILLAGE Hotel *** – Nikiti, Sithonia

Aparthotel APOLON – Leptokarija, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel