Lagomandra Hotel & Spa **** - Akti Lagomandra, Sithonia

ЛЕТО 2023

Услуга

НВ / All inclusive

Оддалеченост од плажа

150 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

For all bookings made from 11/08/2023 until 08/09/2023

Valid ONLY for the Suite 12% Discount | for STAYS from 26/08/2023 – 26/10/2023

Valid ONLY for Deluxe Family & Maisonette 14% Discount | for STAYS from 28/08/2023 – 26/10/2023

Lahomandra Hotel & Spa припаѓа на комплексот Lagomandra Resort. Сместен е на една од најубавите песочни плажи на Ситонија. Го чинат 5 двокатни згради и вкупно 120 соби. Содржи: надворешен базен, бесплатен интернет во целиот хотел, паркинг, мини-маркет, Спа центар /џакузи, фризерски салон, козметички салон, сауна, теретана/, лежалки со доплата, детски базен, клуб и игралиште, 2 бара, ресторан, одбојка на плажа, спортови на вода, кошарка, одбојка, пинг-понг, анимација. Соби:, сеф, балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон

 

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

Поради често менување на цените и висината на попустите од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате на 

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: понеделник – петок /10:00 – 18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

курс 1 еур = 62 денари

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

 

Cancellation policy
Cancelled 15-21 days before check-in 30% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 80% of total amount
Non show 80% of total amount
Early departure 100% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

LAGOMANDRA Hotel & Spa **** – Akti Lagomandra, Sithonia

YASMIN BODRUM Resort ***** – Bodrum

FILOMENI – Nea Flogita, Solunska regija

LARA S apartmani *** – Dobre Vode, Barska Rivijera

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel