Lagomandra Beach Hotel **** - Akti Lagomandra

ЛЕТО 2023

Услуга

НВ / ALL

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

For all bookings made from 11/08/2023 until 08/09/2023

Valid ONLY for the Junior Suite, Deluxe Family & Suite with private pool 10% Discount | for STAYS from 28/08/2023 – 25/10/2023

Valid ONLY for the Apartment, Luxury Apartment & Luxury Apartment with private pool 15% Discount | for STAYS from 28/08/2023 – 25/10/2023

ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Хотелот припаѓа на комплексот Lagomandra Resort. Сместен е на една од најубавите песочни плажи на Ситонија. Поголемиот број на собите се реновирани. Вкупно 120 соби.

Содржи: надворешен базен, бесплатен интернет во целиот хотел, паркинг, 2 мини-маркета, Спа центар во соседниот хотел, лежалки со доплата, детски базен, клуб и игралиште, 2 бара, 2 ресторана, одбојка на плажа, спортови на вода, анимација. Соби: сеф, балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон

Поради често менување на цените и висината на попустите од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате на 

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: понеделник – петок /10:00 – 18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

курс 1 еур=62 ден.

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

 

Cancellation policy
Cancelled 15-21 days before check-in 30% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 80% of total amount
Early departure 100% of total amount
Non show 80% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

NIKOLAIDIS NEW – Nea Plagia, Solunski zaliv

Hotel PRIMAVERA 3*– Valona

VINCCI DAR MIDOUN 4* – Djerba, Tunis

PINE BEACH Adriatic Eco Resort 3* – Pakoštane, Hrvatska

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel