Portes Lithos Luxury Resort ***** - Nea Potidea, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

HB / UAll

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

15-25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2023 ЗА 60% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА

*НА ДОПЛАТАТА ЗА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО НЕ СЕ ОДОБРУВА ПОПУСТ

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Portes Lithos е нов хотел, на самата плажа во Неа Потидеа. Од содржините во понуда се: главниот базен и заеднички базен за десет соби, спа ценнтар, бесплатна сауна, конференциска сала, хотелски мини бус кој нуди бесплатен превоз до Неа Потидеа и Неа Мудања, лежалки на плажа бесплатни, детски базен, игралиште и детски клуб, главен ресторан, бар и а ла карт ресторан, одбојка на плажа, пинг понг и пикадо, анимација. Во собите има ел. бокал со кафе и чај, ТВ, интернет, балкон, бесплатен сеф, телефон, клима, мини бар, фен.

*Прилагоден за лица со пречки во движење 

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Cancellation policy
Non show: 70% of total amount
Early departure: 50% of total amount
Cancelled 1-10 days before check-in: 50% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

MARIA MAVRIDU – Nei Pori, Pieria

ANTONIOS *** – Limenaria, Tasos

ORFEAS – Leptokarija, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel