Portes Lithos Luxury Resort ***** - Nea Potidea, Kassandra

ЛЕТО 2022

Услуга

HB / UAll

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

Portes Lithos е нов хотел, на самата плажа во Неа Потидеа. Од содржините во понуда се: главниот базен и заеднички базен за десет соби, спа ценнтар, бесплатна сауна, конференциска сала, хотелски мини бус кој нуди бесплатен превоз до Неа Потидеа и Неа Мудања, лежалки на плажа бесплатни, детски базен, игралиште и детски клуб, главен ресторан, бар и а ла карт ресторан, одбојка на плажа, пинг понг и пикадо, анимација. Во собите има ел. бокал со кафе и чај, ТВ, интернет, балкон, бесплатен сеф, телефон, клима, мини бар, фен.

*Прилагоден за лица со пречки во движење 

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Cancellation policy:

Periods 30/04-20/06 & 21/09-31/10

For Cancellation between 11-6 days prior to arrival, cancellation fees of 1 Night will be applied.

For Cancellation between 5-1  days prior to arrival, cancellation fees of 2 Nights will be applied.

 

Period : 21/06 – 20/09

For Cancellation between 11-4 days prior to arrival, cancellation fees of 60%will be applied.

For Cancellation between 3-1 days prior to arrival, cancellation fees of 80%will be applied.

 

Non- show or early departure for All periods: 100%

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

EVI 1 – Nea Kalikratia, Solunska regija

KATARINA 2 – Kokino Nero, Tesalia

GOLD STERN Hotel *** – Paralia Katerini, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel