Pomegranate Wellness Spa Hotel ***** - Nea Potidea, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

For all bookings made from 30/06/2023 until 15/07/2023

Valid for the Elegant Double Eco,
Elegant Double garden view (& single use),
Elegant Double side sea view,
Junior Suite Eco, Junior Suite & Standard Suite

15% Discount | for STAYS from 28/06/2023 – 03/09/2023
20% Discount | for STAYS from 04/09/2023 – 01/10/2023

Valid for the Superior Junior Suite
Roan Suite, Orion Suite
Family Suite, Tokyo Suite
Ludovicus Suite, New York Suite,
Pomegranate Suite, Sida Suite,
Moscow Suite & Presidential Suite

20% Discount | for STAYS from 28/06/2023 – 01/10/2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Pomegranate Spa hotel, поранешен Portes Palace hotel е реновиран комплетно 2013та година. Од содржините издвојуваме: лифт, паркинг, рентирање на автомобили и велосипеди, интернет, ресторани и барови, дестко игралиште и анимација за децата, организирана плажа, надворешен базен, детски базен, тениско игралиште, пинг понг, спа центар, внатрешен базен. Сместувачките единици се модерно и елегантно опремени, климатизирани, со балкони, мини бар, сеф, интернет, ТВ, телефон. Помошен кревет е софа на расклопување. 

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Cancellation policy
Non show: 90% of total amount
Early departure: 90% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in: 90% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in: 50% of total amount
Cancelled 15-21 days before check-in: 30% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

MARE MONTI – Sarti Beach, Sitonija

KIRIAKI – Paralia, Pieria

IOANNA – Nea Vrasna, Strimonikos

KATERINA – Sarti, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel