Ntinas Filoxenia Hotel & Spa *** - Skala Potamia, Thassos

ЛЕТО 2024

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

150 m

Грција

Острови>Тасос

Оддалечен само 150 m од плажата Golden Beach, Ntinas Filoxenia Hotel & Spa нуди 2 базени и надворешен џакузи /со доплата/, 2 бара покрај базенот, мини маркет, сувенирница, детско игралиште, паркинг, модерно сместување со бесплатен бежичен интернет. Разновидни сместувачки единици се опремени со ТВ, клима уреди, поголем број имаат и кујна со фрижидер, балкон. Скала Потамија е на само 5 мин прошетка од комплексот, а главниот град Лименас е оддалечен 12 km. 

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

070 399 359

070 279 395

Пон-пет /10:00-18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. 

Можеби ќе Ви се допадне

VASILIKI – Leptokarija, Pieria

HOT SPRINGS Medical & Spa Hotel ****+ – Banya Bansko

BLUE HOUSE ex Antonia – Stavros, Strimonikos

PORTO HELI Hotel **** – Argolida, Peloponez

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel