Palladium Hotel *** - Kriopigi, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

HB / ALL

Оддалеченост од плажа

600 m

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

10-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Palladium е сместен во борова шума, на 600 метри оддалеченост од убавата плажа во Криопиги. Хотелот го чинат 4 згради, од кои во првата се рецепција, бар и ресторан. Хотелот нуди 60 пространи соби. Хотелот нуди трансфер до плажа според распоредот на рецепција. Од содржините издвојуваме надворешен базен со снек бар, интернет во целиот објект, паркинг, ТВ сала, анимација, детски базен, терени за тенис и кошарка, џакузи, игралиште. Сефот е со доплата. Оброците се служат на шведска маса.

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Cancellation policy
Cancelled 15-21 days before check-in 30% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 75% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

MITSIS GALINI Wellness&Spa ***** – Kamena Vourla, Central Greece

PENISCOLA Plaza 4* Costa Azaar

PLAZA ROYAL – Stavros, Strimonikos

IONIAN VIEW – Vrahos, Ionian coast

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel