Hotel Orpheus **** - Pamporovo

ЗИМА 2023 / 2024

Услуга

Локација

300 м од гондолата

Бугарија

Пампорово

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ПАКЕТ ОД 7 НОЌЕВАЊА ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 05.10.2023

Hotel Orpheus се наоѓа на само 200 м од ски лифтот  и на 300 м од центарот на Пампорово. Сите соби имаат бесплатен бежичен интернет, ТВ со кабловски канали, а некои се со балкон. Содржините на хотелот се: Спа центар (сауна, затворен базен, џакузи), фитнес центар, остава за ски опрема, игрална за деца со аниматор, ресторан, бар и тераса, бесплатен надворешен паркинг, менувачница. Внатрешна, подземна гаража со доплата.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање на база полупансион, бесплатно користење на внатрешен базен, теретана, џакузи, инфраред сауна, финска сауна, парна бања, ски остава за сопствена опрема, сеф, бежичен интернет, надворешен паркинг, трансфер до Малина 2, анимација, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Слични понуди

NIKOLAIDIS NEW – Nea Plagia, Solunski zaliv

ASTIR NOTOS Hotel **** – Potos, Tasos

DEMI – Amuljani

CHROUSSO VILLAGE Hotel **** – Paliouri, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel