Mitsis Galini Wellness & Spa ***** - Kamena Vourla, Central Greece

ЛЕТО 2023

Услуга

HB / All

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Пелопонез

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.07.2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Galini Wellness Spa & Resort е сместен во долината со дрвјата од еукалиптус, во подножјето на планината Парнасос, а како одлична појдовна точка за обиколка на Метеори, Делфи, Термопилос и Атина. Се наоѓа на сама плажа, со спа центар со термална вода на 3000 m2, изграден во нео-класичен стил и убаво опкружување, нуди релаксирачки одмор. Во понуда се 224 соби, суитови и мезонети со поглед на градина, базен или море. Опремени се со сателитска ТВ, балкон, клима уред, мини бар, телефон, сеф, интернет. Од хотелските содржини во понуда се: лифт, паркинг, менувачница, изнајмување на коли и велосипеди, ресторан, барови, интернет, детско игралиште, мини клуб, анимација за деца, организирана плажа со лежалки и чадори, надворешен базен, детски базен, вечерна анимација, одбојка на плажа, внатрешен базен. Dress code е задолжителен за време на оброците.

Поради чести измени на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Работно време: понеделник-петок /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА

Такса за престој се плаќа на лице место, на влез во хотел. За валидна резервација со попуст е потребна уплата од 100% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден. 

Cancellation policy
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-3 days before check-in 100% of total amount
Cancelled 4-7 days before check-in 50% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

MEDITERRANEAN VILLAGE ***** – Paralia Katerinis, Pieria

MONIX VILLAGE – Zlatibor

Hotel i Planinarski del Konak **** – Popova Sapka

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel