Mirela House - Nei Pori, Pieria

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

100 метри

Грција

Олимпска регија>Неи Пори

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 01.05.2020

Mirela cе наоѓа во централниот дел на Неи Пори, на околу 100 m оддалеченост од плажата. Располага со двокреветни и трикреветни студија, трикреветни полуапартмани (сите кревети во една просторија и со врата одвоена кујна), четирикреветни апртмани, како и четирикреветни, петкреветни и шесткреветни дуплекс апартмани. 1/3 полуапартманите, 1/4 апартманите и дел од 1/3 студијата се на приземје, додека дуплексите се на 1., 2. и на последниот кат. Сите сместувачки единици поседуваат основно опремена кујна, купатило, тераса, TV и клима уред чие користење се доплаќа (5 еур на ден во студијата, полуапартманите и апартманите и 8 еур на ден во дуплексите, каде има 2 клими), WiFi. Постелнината се менува еднаш во текот на престојот. Напомена: во вилата е дозволено 2 деца до 7 години да делат 1 кревет.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Влез во собите е во 16 ч а напуштање во 9 ч
за хигиената на собите за време на престојот се грижите сами и потребно е истите да ги оставите во чиста состојба (испразнет и исклучен фрижидер на 0, фрлено ѓубре, измиени садови…)
дозволено е дете до 6 год да го дели креветот со родителите или 2 деца до 10 год да делат еден кревет
било какви промени за веќе потврдена резервација се наплаќаат 15 еур
По пристигнувањето потребно е да се јавите на претставникот за да Ве упати како да ја најдете куќата и да Ве регистрира. Доколку не можете сами да ја најдете, претставникот ќе Ве смести најбргу што може
плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден
TАКСАТА ЗА ПРЕСТОЈ ВО ВИСИСНА ОД 0,5 ЕУР НА ДЕН ПО СМЕСТУВАЧКА ЕДИНИЦА (СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС) ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА, ПРИ РЕЗЕРВИРАЊЕ, И ИСТАТА НЕ ПОДЛЕЖИ НА ПОПУСТ!

ЗА ВАЛИДНА РЕЗЕРВАЦИЈА БЕЗ ПОПУСТ Е ПОТРЕБНА УПЛАТА ОД МИН. 50% ОД ВКУПНАТА СУМА, ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР=62 ДЕН. ОСТАНАТИОТ ДЕЛ СЕ ДОПЛАЌА НАЈДОЦНА МЕСЕЦ ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel