Miraggio Thermal Spa Resort ***** - Kanistro, Kassandra

ЛЕТО 2024

Услуга

ВВ/НВ

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

Special Offer -20% for reservations made from 16/05/2024-31/05/2024 for stays 16/05/2024-01/06/2024&07/06/2024-13/06/2024&29/09/2024-12/10/2024

Special Offer -40% for reservations made from 16/05/2024-31/05/2024 for stays 02/06/2024-06/06/2024

Special Offer -10% for reservations made from 16/05/2024-31/05/2024 for stays 13/06/2024-28/09/2024

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

 

Луксузен, нов хотел со директен пристап до приватна, песочна плажа. Поседува марина за јахти, комфорни соби, ресторани, барови, нуди конференциски услуги, спа центар, базени, услуги за деца, висок квалитет на услуга. Се наоѓа во областа Канистро, на 4,5 км од Паљури. Хотелот е шесткатен, со 8 лифта, изграден 2016 год во амфитеатрален стил. Во понуда се 300 сместувачки единици, од кои 48 со приватен базен. 

Содржи: 2 базени со морска вода, џакузи, Спа центар за лица постари од 16 г /базен, џакузи, козметички салон, сауна, теретана, амам, масажа и третмани за лице и тело/, мини-бус до Паљури и Пефкохори еднаш во денот, електро-мобили, марина за 88 јахти, паркинг, 5 конференциски сали, лежалки и пешкири бесплатно, детски базен со морска вода, мини-клуб (од 4-16 год), мини диско, детско креветче со доплата, 6 бара, 5 ресторани /програм dine around за гостите на НВ и FB/, кошарка, одбојка, 3 тениски терени, жива музика. Соби: сеф, балкон, фен, клима, мини-бар, сателитска ТВ.

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

 

 

моб. 070 399 359

моб. 070 279 395

e-mail: artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: понеделник – петок од 10:00 – 18:00 часот

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

курс 1 еур = 62 денари

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

 

Можеби ќе Ви се допадне

The Uappala Hotel Club Le Rose 4* – Sardinija

LIOTRIVI – Vasiliki, Lefkada

EVIA RIVIERA Resort **** – Amarynthos, Evia

Aparthotel ERICIUS – Jerisos, Atos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel