Corfu Aquamarine Hotel ex Corfu Residence Hotel **** - Nissaki, Corfu

ЛЕТО 2022

Услуга

RR / BB / НВ / All

Оддалеченост од плажа

500 m

Грција

Острови>Крф

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.05.2022

Се наоѓа во местото Нисаки, оддалечено 23 km од градот Крф. Хотелот е делумно реновиран 2018 год. Хотелот е сместен на брдото, а го карактеризираат просторни соби и квалитетна услуга. Плажата со ситни камчиња е на 500 м од хотелот, а лежалките и чадорите се со доплата.

Вкупно во понуда се 100 соби: Doubles Economy (~25 m2), Doubles GV/SV (~25-30 m2), Apartments Type A GV/SV (~50 m2), Apartments Type A Economy (~50 m2), Apartments Type B GV/SV (~62 m2), Apartments Type B Economy (~62 m2). Опремени се со: клима уред, сателитска ТВ, мини фрижидер, бежичен интернет, балкон. Економи соби се без дефиниран поглед и на разни позиции во хотелот. 

Хотелските содржини: бежичен интернет на јавни површини, базен, паркинг, ресторан, бар.

Поради често менување на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

раб. време од понеделник – петок

10:00 – 18:00 

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот. 

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

OLGA House & Bungalows – Toroni, Sithonia

Pigale Famly Club *** – Kusadasi

Kalamper Hotel & Spa **** – Dobre Vode

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel