Marica House - Pefki, Evia

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

30 метри

Грција

Острови>Евиа>Пефки

10% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 07.07.2023

30% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 06.07-16.07.2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Куќата е на шеталиштето покрај море на неполни 30 m oд плажа. Една е од најбараните куќи во Пефки, со студија со поглед на море и двор и дуплекс со поглед на море. Комфорните сместувачки единици содржат: добро опремена кујна со мини шпорет и голем фрижидер, купатило, TV, WI-FI, клима, балкон со гарнитура за седење и пешкири. Паркингот е наспроти куќата.

ГАЛЕРИЈА

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

 

Можеби ќе Ви се допадне

KASTRO – Toroni, Sithonia

Hotel SV. NIKOLA 4* – Sandanski

Hotel SAMOKOV **** – Borovets

PIRIN GOLF Hotel & Apartments – Razlog, Bansko

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel