Coral Blue Hotel *** - Gerakini, Sithonia

ЛЕТО 2024

Услуга

ВВ / HB / FB

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

Early Booking 15% for reservations made from 01/02/2024-31/03/2024 for stays 01/05/2024-30/06/2024 & 25/08/2024-15/10/2024

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Coral Blue е мал хотел, сместен на песочната плажа во Геракини. Го чинат малите згради. Реновиран е 2018та година.  Нуди: надворешен базен, бесплатен интернет, паркинг, бесплатна теретана, лежалки со доплата, детско игралиште и базен за деца, ресторан, а ла карт ресторан, два бара, одбојка на плажа и пинг понг. Собите се опремени со: бесплатен сеф, мини фрижидер, сателитска ТВ, фен на барање, балкон, клима и телефон. Поседува вкупно 67 сместувачки капацитети. Double Rooms (~22 m2), Double Bungalows (~26 m2), Doubles Loft (~30 m2), Doubles Superior (~28 m2), Family Rooms Сonnect. Door (~48 m2), Family Rooms BunkBed (~28 m2).

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

 

02 3051 905

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон – пет /10:00 – 18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Можеби ќе Ви се допадне

JIOVANNI – Parga, Jonski Breg

LEFTERIS – Sarti, Sitonija

Hotel SEZER ** – Sarimsakli

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel