Christina Village Luxury House - Nea Vrasna, Strimonikos

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

400 метри

Грција

Залив Стримоникос>Неа Врасна

15% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 31.08-10.09.2023 = 1/6 DUPLEX

ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Куќата се наоѓа на околу 400 м (околу 5 минути одење) од организираната плажа и на околу 100 м од црквата. Се наоѓа во мирниот дел од Неа Врасна, во убав амбиент, со голем двор опкружен со зеленило. Се смета за една од најлуксузните и најубавите куќи во Неа Врасна. Во дворот има неколку скари, гарнитури за седење, место каде што децата можат да си играат.. На неполни 400 м од куќата се наоѓа трговски центар со игралишта за деца, слаткари, пекари, мини маркет и друго. Паркингот е пред куќата.

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

 – 2 деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете од 0-3 год може да дели кревет со родителите.
– Цената вклучува клима, WI-FI и пешкири.

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel KOVIOU HOLIDAY VILLAGE *** – Nikiti, Sithonia

VIKTORIA – Polihrono, Kassandra

MARIA MAVRIDU – Nei Pori, Pieria

Aparthotel HELLAS *** – Paralia, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel