Hotel Belvedere - Benitses, Corfu

ЛЕТО 2023

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

300 m

Грција

Острови>Крф

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.04.2023 ЗА ПЕРИОД ОД 20.05-15.06.2023 И ОД 15.09-10.10.2023

Благодарејќи на локацијата, Belvedere нуди поглед на Јонското Море и е веднаш од другата страна на патот од мала плажа со камчиња. Хотелот Белведере е на 3 километри јужно од селото Беницес. Хотелот го чини зграда со 5 ката и вкупно 170 убаво уредени соби. Dress code е задолжителен за време на оброците. Хотелот нуди: рецепција, изнајмување на коли и велосипеди, паркинг, бежичен интернет, ресторан, а ла карт ресторан, бар, детско игралиште, организирана плажа, базен, детски базен, дневна анимација, билијар со доплата. 

Поради чести измени на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

пон-пет /10-18/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

 

Cancellation policy
Non show 30% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-3 days before check-in 30% of total amount

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Dabaklar **** – Kusadasi

MAX HOLIDAYS – Olympic Beach, Pieria

SUNSHINE – Sarti, Sithonia

Acrotel LILY ANN BOUTIQUE Hotel *** – Akti Elias, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel