Bellagio Hotel *** - Fourka, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

400 m

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

For all bookings made until 23/09/2023 10% Discount | for STAYS from 11/09/2023 – 23/09/2023

На прекрасно место, опкружено со бујна зелена борова шума и блиску до морето, се наоѓа хотелот Bellagio, на 400 метри од плажата во Фурка. Хотелот нуди: бебешки столчиња во ресторанот, бар, ресторан, паркинг, сеф, надворешен базен. Собите се опремени со: клима уред, кабловска ТВ, мини бар, сеф. 

Check-in time: 15:00
Check-out time: 11:00

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

Cancellation policy:
10-8 days before the arrival 40%
7-4 days before the arrival 60%
3-1 days before the arrival 80%
Non-show or early departure, 100%

Можеби ќе Ви се допадне

AEGEAN MELATHRON Thalasso Spa Hotel 5* – Kalithea, Kassandra

ISMAROS Hotel **** – Maronia Village, Komotini

PAVLINA BEACH Hotel **** – Niforeika, Ahaia-Peloponnese

Hotel DAFOVSKA 3* – Pamporovo

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel