Astarti House - Leptokarija, Pieria

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

120 метри

Грција

Олимпска Регија>Лептокарија

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 01.05.2020

Astarti e новоизграден објект, кој се наоѓа во центрaлниот дел на Лептокарија, на околу 140 метри од плажата. Во рамките на комплексот, кој е еден од најубавите во Лептокарија има базен, мини парк и рецепција. Располага со модерно опремени двокреветни и трокреветни студија, сместени на 1. и 2. кат. Сите сместувачки единици имаат основно опремена кујна со фрижидер, решо, садови и прибор сразмерно со бројот на кревети, купатило, тераса, LCD TV со сателитски канали, Wi-Fi и клима уред чие користење е вклучено во цената за наем. Постелнината се менува на 5 дена.

СЛИКИ И УСЛОВИ

  • Влез во собите е во 16 ч а напуштање во 9 ч
  • за хигиената на собите за време на престојот се грижите сами и потребно е истите да ги оставите во чиста состојба (испразнет и исклучен фрижидер на 0, фрлено ѓубре, измиени садови…)
  • дозволено е дете до 6 год да го дели креветот со родителите или 2 деца до 10 год да делат еден кревет
  • било какви промени за веќе потврдена резервација се наплаќаат 15 еур
  • По пристигнувањето потребно е да се јавите на претставникот за да Ве упати како да ја најдете куќата и да Ве регистрира. Доколку не можете сами да ја најдете, претставникот ќе Ве смести најбргу што може
  • плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

  TАКСАТА ЗА ПРЕСТОЈ ВО ВИСИСНА ОД 0,5 ЕУР НА ДЕН ПО СМЕСТУВАЧКА ЕДИНИЦА (СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС) ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА, ПРИ РЕЗЕРВИРАЊЕ, И ИСТАТА НЕ ПОДЛЕЖИ НА ПОПУСТ!

  ЗА ВАЛИДНА РЕЗЕРВАЦИЈА Е ПОТРЕБНА УПЛАТА ОД МИН. 50% ОД ВКУПНАТА СУМА, ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР=62 ДЕН. ОСТАНАТИОТ ДЕЛ СЕ ДОПЛАЌА НАЈДОЦНА 30 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ.

   

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Bistra **** – Mavrovo

Stream Resort 3* – Pamporovo

Danaide Resort 4* Superior – Puglia

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel