Olympian Bay Grand Resort **** - Leptokaria, Pieria

ЛЕТО 2023

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Олимпска Регија>Хотели

For all bookings made from 23/08/2023 until 10/09/2023 – 15% Discount | for STAYS from 15/09/2023 – 10/10/2023

Olympian Bay е хотел со 4* и го чинат главна хотелска зграда и бунгалови. Сместен е покрај убава песочна плажа. Во понуда се 126 комфорни двокреветни соби, 4 суита & 140 бунгалови. Од Лептокарија е оддалечен и км. Хотелот нуди: лифт, менувачница, мини маркет, изнајмување на коли и велосипеди, паркинг, бежичен интернет, главен ресторан, а ла карт ресторан, 3 бара, мини клуб за најмалите и детско игралиште, организирана плажа со лежалки и чадори, надворешен базен и детски базен, дневна и вечерна анимација, теретана, тениско игралиште, одбојка на плажа, пинг понг со доплата, водени спортови со доплата, козметички третмани со доплата. Dress code е задолжителен за време на оброците. Собите се опремени со: клима уред, балкон, мал фрижидер, телефон, сеф, ТВ и интернет. Помошен кревет може да е фотеља на расклопување, кревети на кат или софа на расклопување. 

Поради често менување на цени од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 279 395

070 399 359

пон – пет /раб. време 10 – 18 ч/

СЛИКИ И УСЛОВИ

курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

Cancellation policy:

7-3 days before arrival 50%

2-0 days before arrival 100%

Non-show and early departure 100%

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel FESTA CHAMKORIA **** – Borovets

VINCCI DAR MIDOUN 4* – Djerba, Tunis

SAN PANTELEIMON **** – Platamonas, Pieria

KASSANDRA PALACE Hotel ***** – Kriopigi, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel