Acrotel Lily Ann Village *** - Nikiti, Sithonia

ЛЕТО 2023

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

400 m

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

20% ПОПУСТ ЗА 50% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01.04-23.06.2023

15% ПОПУСТ ЗА 50% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 24.06-07.10.2023

Lily Ann Village се наоѓа во убавото село Никити, на Ситонија. Комплексот го чинат 4 згради во традиционален стил, на 400 m оддалеченост од плажата. Во понуда се 40 сместувачки единици, ТВ сала 24-часовно обезбедување, бежичен интернет на јавните површини, надворешен базен со бар, паркинг, ресторан. Собите имаат клима уреди, балкон, мал фрижидер, телефон, сателитска ТВ, интернет, фен. Сеф е со доплата. Домашни миленици на барање.

Поради често менување на цени од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Од понеделник – петок /раб. време 10-18ч/

СЛИКИ И УСЛОВИ

курс 1 еур=62 ден

 

Cancellation policy
Cancelled 7-13 days before check-in 30% of total amount
Cancelled 3-6 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 1-2 days before check-in 100% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount

 

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

Natura Club Hotel ***+ – Kalo Nero, Messinia

Hotel Sileks **** – Ohrid

MARIA MAVRIDU – Nei Pori, Pieria

Hotel Maiva **** – Ohrid

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel