ГРУПНИ ПАТУВАЊА

ЛЕТО 2023

ЛЕТО НА ПЕЛОПОНЕЗ – 14. јули, 28. јули и 18. август

Лето на три мориња - Пелопонез - АТИНА, КОРИНТ, МИКЕНА, ЕПИДАУРУС, НАФПЛИОН, АЕРОПОЛИ, ДИРОС, МИСТРА, СПАРТА, ВАСТАС, МЕСИНИА, НАВАРИНО, ЕЛАФОНИСИ, МОНЕМВАСИЈА, ОЛИМПИЈА, ПАТРА....

Цена 399 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

MARIN PRINCESS 5* Kumburgaz

На само еден час возење од Истанбул, во Општината Бујугчекмеџе се наоѓа Кумбургаз, едно од најпознатите летувалишта во Истанбул. Кумбургаз се наоѓа на европската страна на Истанбул, на брегот на Мраморното море...

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel