ВЕЛИНГРАД

WELLNESS & SPA БУГАРИЈА

MAXI PARK Hotel&Spa ***** – Velingrad

Хотелот е сместен во најголемиот природен парк во Велинград и е хотел со најмногу топли минерални базени во регионот. Maxi Park Hotel & SPA е лоциран во срцето на Родопските планини, како...

2022

Пакети 2, 3, 4, 5 и 7+ ноќевања

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ST SPAS BALNEO Hotel ***** – Velingrad

Balneo Complex Saint Spas е лоциран веднаш до реката Чепино и целиот е покриен со минерална вода. Од содржините во понуда се: теретана, спа центар /внатрешен базен, парна бања, сауна, џакузи/, надворешен базен со ...

ROYAL SPA Hotel **** – Velingrad

Hotel Royal Spa се наоѓа во населбата Чепино во Велинград. Нуди 8 базени /отворени и затворени/, спа центар  со џакузи, сауна, амам и теретана, паркинг и WiFi, ресторан, лоби бар, барот покрај базенот и цигарет бар,  билијар, градина со скара, лифт...

ЦЕНОВНИК 2022

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Spa Club Bor Hotel **** – Velingrad

Овој 4-ѕвезден бањски complex Spa Club Bor е лоциран во борова шума блиску до центарот. Изграден е во стилот на античките римски термални бањи. Во понуда се 140 сместувачки единици, сите со топла минерална вода. Spa Club Bor...

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel