Zoe Hotel **** - Trypiti, Tasos

ЛЕТО 2023

Услуга

BB / HB

Оддалеченост од плажа

200 m

Грција

Острови>Тасос

Zoe Hotel е во областа Трипити, на брегот над преубавиот залив, 3 km oд Лименарија, 40 km oд пристаништето Лименас. Од песочната плажа е оддалечен 200 м, до која постои подземен премин, а лежалките се со доплата, на лице место. Хотелот се состои од 12 згради, потполно реновирани 2019 год. Нуди: надворешен базен со делот за деца, бесплатен бежичен интернет на јавните површини, паркинг, детско игралиште, 2 бара, ресторан, пинг понг, одбојка на плажа, билијар со доплата. Собите се опремени со: балкон, мини фрижидер, фен, сеф на барање, ТВ, бањарки и папучи, клима, телефон, бежичен интернет.

 

*Дозволен престој за домашни миленици, на барање

Поради често менување на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција на

070 399 359

070 279 395

Пон-пет /10:00-18:00/

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

 

Cancellation Policy
10-8 days before arrival 40%
7-4 days before arrival 60%
3-1 days before arrival 90%
Non-show 100%

Можеби ќе Ви се допадне

ELLI – Neos Marmaras, Sithonia

KALIOPI – Leptokarija, Pieria

Villas YAGODA & MALINA *** – Borovets

LAMBROS – Sarti, Sitonija

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel