Potidea Palace Hotel ****+ - Potidea, Kassandra

ЛЕТО 2024

Услуга

UAll

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

Special Offers up to -25% for reservations made from 16/05/2024-31/05/2024 for stays 16/05/2024-24/05/2024
Special Offers up to -25% for reservations made from 16/05/2024-31/05/2024 for stays 25/05/2024-31/05/2024&04/09/2024-30/09/2024 in selected room types and all boards
Special Offers up to -30% for reservations made from 16/05/2024-31/05/2024 for stays 01/06/2024-08/06/2024
Special Offers up to -20% for reservations made from 16/05/2024-31/05/2024 for stays 09/06/2024-14/06/2024&13/07/2024-03/09/2024 in selected room types and all boards
Special Offers up to -10% for reservations made from 16/05/2024-31/05/2024 for stays 15/06/2024-12/07/2024 in selected room types and all boards
*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Potidea Palace Hotel се наоѓа помеѓу два заливи со преубав поглед кон планината Олимп и на само 1 км од Потидеа. Хотелот го сочинуваат главна зграда и 9 двокатни згради. Нуди голем базен, одделен детски базен, бесплатни лежалки, чадори, 2 тениски терени, одбојка на плажа, мини клуб и детско игралиште, мини маркет, продавница за накит, теретана, сауна, вечерна забава, спа центар со внатрешен базен и џакузи, салон за убавина, фризерница, школа за нуркање, паркинг, интернет, неколку ресторани и барови. Сите соби се реновирани 2020-та година.

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Можеби ќе Ви се допадне

PANOS – Polihrono, Kassandra

Aparthotel PETRIDIS 2 *** – Pefkohori, Kassandra

MAX HOLIDAYS – Olympic Beach, Pieria

Hotel DVA JAVORA *** – Jahorina

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel