Hotel Alkyonis ** - Nea Kallikratia, Solunski zaliv

ЛЕТО 2023

Услуга

BB / HB

Оддалеченост од плажа

80 m

Грција

Солунски залив>Хотели

For all bookings made from 29/08/2023 until 30/09/2023
Valid for ALL Room Types on BB
10% Discount | for STAYS from 10/09/2023 – 16/10/2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Мал, економичен хотел, карактеристичен по своето гостопримство. *Доколку се решите за услуга полупансион, вечерата е хотелот Secret Paradise 4*.  Хотелот содржи: надворешен базен, бесплатен бежичен интернет во целиот хотел, лоби бар, кафетерија, ресторан за појадок.

Вкупно се 40 соби: Single & Double Rooms (~15 m2), Doubles SV (~15 m2), Triples Standard (~18 m2), Doubles Superior (~18 m2), опремени со клима, греење, SAT TV, телефон, Wi-Fi, мини бар, балкон.

*Прилагоден за лица со пречки во движење

Побарајте понуда на мејл

artoftravel.mk@gmail.com

Повеќе информации на 

070 399 359

070 279 395

Работно време

пон-пет /10-18/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД!

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel TROPICAL **** – Hanioti, Kassandra

ROYAL PARADISE BEACH Resort & Spa ***** – Potos, Tasos

AL MARE Hotel *** – Polihrono, Kassandra

KEFALUKA Resort ***** – Bodrum

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel