Kassandra Mare Hotel **** - Potidea, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

50 m

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

For all bookings made from 01/09/2023 until 15/09/2023 15% Discount | for STAYS from 08/09/2023 – 01/10/2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Хотелот се наоѓа на само 1 минута до плажа, на 2.9 km од Неа Потидеа. Kassandra Mare Hotel нуди ресторан, бесплатен приватен паркинг, бар, приватна плажа, климатизирани соби, надворешен базен, интернет на јавните површини, спа центар /со доплата/. 

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

Работно време: пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Cancellation policy
Non show: 100% of total amount
Early departure: 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in: 70% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in: 50% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

SARTI HOLIDAYS – Sarti, Sithonia

AKIS – Sarti, Sithonia

CORAL Hotel *** – Skala Rachoni, Tasos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel