Stratos House - Neos Marmaras, Sithonia

ЛЕТО 2022

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

500 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Неос Мармарас

5% ПОПУСТ ЗА 40% АВАНС ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 10.05.2022 И ДОПЛАТА НАЈДОЦНА 30 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ

+5% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА

+10% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА ПРЕСТОЈ ОД 10.05-30.05.2022

+5% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01.06-29.06.2022

Stratos House се наоѓа на централната локација, на плоштадот со фонтаната. Од морето е оддалечена 60 m, од градската плажа околу 5 min лесна прошетка. Во понуда се четворокреветни апартмани на втор кат, како и шесткреветн дуплекс на прв кат. Сите апартмани имаат по два балкони и делумен поглед на море. Кујните се одлично опремени (шпорет, голем фрижидер) и сите имаат ТВ, бежичен интернет и клима уред, чие користење е вклучено во цената.

ГАЛЕРИЈА

За резервација без попуст потребна е уплата од 40% со резервација, а останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Такса за престој, во висина од 0,5 евро по сместувачка единица се плаќа на лице место пред влегување во објектот.

 

*ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.01.2022 НАМЕСТО ПОПУСТ МОЖНА Е ЗАМЕНА ЗА ГРАТИС ОДМОР ИЛИ ОДМОР СО 50% ПОПУСТ ОД 10. – 20. МАЈ!

За комплетна уплата со резервација, постои можност за замена на попустот за сместување во терминот од 10. – 20.05.2022, и тоа:

– за комплетна уплата со резервација за престој во термините со почеток од 20.05. – 12.06. и 28.08. – 24.09., се одобрува попуст од 50% на цената на наемот за избраното сместување

– за комплетна уплата со резервација за престој во термините со почеток од 13.06. – 27.08., се одобрува ГРАТИС сместување за соодветниот број на лица, во периодот од 10. – 20.05., во објект по избор на организаторот. Објектот се одредува 7 – 10 дена пред почетокот на патувањето.

Политика на откажување на резервацијата од страна на патникот:

До 45 дена пред поаѓање – административни трошоци во висина од 5%

44 – 30 дена пред поаѓање 10%

29 – 20 дена пред поаѓање 20%

19 – 15 дена пред поаѓање 40%

14 – 10 дена пред поаѓање 80%

9 – 6 дена пред поаѓање 90

5 – 0 дена пред поаѓање или во текот на престој 100%

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

PAPAIKONOMU I – Potos, Tasos

OLYMPIC New House – Nei Pori, Pieria

KASSANDRA BAY Hotel ** – Kriopigi, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel