Palmariva Beach Resort **** - Eretria, Evia

ЛЕТО 2023

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Острови>Евиа>Еретриа

For all bookings made until 31/08/2023
15% Discount | for STAYS from 28/08/2023 – 27/09/2023 & 02/10/2023 – 31/10/2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Palmariva Beach Hotel е сместен на приватна песочна плажа на 3км оддалеченост од Еретриа на Евија. Хотелот нуди: √надворешен базен √тениски терени √одбојка на плажа √терен за кошарка √теретана √сауна √мини голф √детско игралиште √мини клуб √лифт во главната зграда √интернет на јавните површини и во собите √ресторан √барови √анимација за деца √организирана плажа √детски базен √вечерна анимација √а ла карт ресторан Собите можат да бидат лоцирани во главната или анекс зграда и опремени се со: √клима уред √балкон √мини бар √ТВ √интернет Помошен кревет е на расклопување или кревети на кат. Dress code е задолжителен за време на главните оброци во ресторанот.

Поради чести измени на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Работно време: понеделник-петок /10:00-18:00/

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред поаѓање.

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Cancellation policy
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

MAVRIDIS Hotel *** – Nea Flogita, Solunski zaliv

PANAJOTIS – Stavros, Strimonikos

ORAMA – Neos Marmaras, Sithonia

OLYMPION MELATHRON 3* Platamona, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel