Sonnalm Hotel **** - Bad Kleinkirchheim

ЗИМА 2022 / 2023

Услуга

НВ

Локација

300 m од ски лифтот

Avstrija

Bad Kleinkirchheim

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА

СМЕНИТЕ СЕ САБОТА НА САБОТА ИЛИ НЕДЕЛА НА НЕДЕЛА

Hotel Sonnalm сe наоѓа oколу 300 m oд жичарата „Maibrunnbahn”, центарот на местото Бад Клајнкирххајм и термалната бања „St. Kathrein“. Хотелот нуди: ресторан, бар, лоби со каминот, библиотека, тераса, откриен базен со топла вода 30C, сауна, парна бања, џакузи, паркинг. Во понуда се стандардни соби со сателитска ТВ, телефон, купатило, балкон тип “Zirbe” cca 20 m2, стандардна соба  “Kathrein” e cca 30 m2.. Појадок се служи на шведска маса а вечера е сет мени, избор од повеќе јадења со класично послужување.

Цените се од информативен карактер и секогаш проверете ја директно во агенција!

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна комплетна уплата во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден.

Напомена: Цените се од информативен карактер и секогаш проверете ги директно во агенција.

Барање за резервација

Слични понуди

EDELWEISS – Nikiti, Sithonia

ALEA Hotel&Suites **** – Skala Prinou, Tasos

Hotel Belvi **** – Ohrid

MELITON PORTO CARRAS ***** – Porto Carras

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel