HOTEL SOLE LUNA 4* - Borsh

AЛБАНИЈА - ЛЕТО 2021

УСЛУГА

BB

Оддалеченост од плажа

на плажа

Албанија

Борш

 Hotel Sole Luna е препорака за сите кои сакаат мирен одмор… Сопствена песочна плажа со бесплатни лежалки, ресторан, бар, бесплатен паркинг, бесплатен интернет, модерно уредени соби – се услуги кои се доволни за квалитетен одмор. Саранда е оддалечена 39 км, а тврдините Али Паша и во Борш се на 10 мин возење од хотелот… Идеална е појдовна точка за истражување на преубавите плажи во овој дел од албанското крајбрежје.

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Check-in: 14:00 – 22:30 PM                         Check-out   : 07:30 – 11:00 AM

 

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

SIVOTA Hotel **** – Sivota, Ionian Coast

FAY – SAKIS I – Toroni, Sithonia

Hotel Asena *** – Kusadasi

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel