Smeraldo House - Nea Vrasna, Strimonikos

ЛЕТО 2022

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

150 метри

Грција

Залив Стримоникос>Неа Врасна

25% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА СМЕНИТЕ ОД 23.05-02.06.2022 / 02.06-12.06.2022

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА СИТЕ ОСТАНАТИ ТЕРМИНИ

Се наоѓа на околу 150 m oд плажа и 300 m oд Аспровалта. Неодамна изградена и можеби е една од најубавите во Неа Врасна. Ја краси убаво уреден двор со фонтана, летниковац со гарнитура за седење. Студијата се комфорни, внимателно уредени и опремени. Поседува и рецепција, а паркирањето е можно на улица пред куќата.

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

 – 2 деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете од 0-3 год може да дели кревет со родителите.
– Цената вклучува користење на клима и WI-FI 

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Aparthotel Vučko 4* – Jahorina

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel