Apart-hotel Royal Park & Spa **** - Bansko

ЗИМА 2022 / 2023

Услуга

BB / НВ +

Локација

1 km од гондолата

Bugarija

Bansko

Хотелот Royal Park & Spa е составен од главна хотелска зграда и апартманскиот комплекс.

Содржините на објектот: лифт, ски остава, паркинг, 24 ч рецепција, базен, теретана, сауна, бар, ресторан, бежичен интернет. Собите и апартманите: балкон, ТВ, фен, телефон, бежичен интернет, чајна кујна, микровална, пешкири, фрижидер, ел. бокал

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 

1 ноќевање по лице со вклучен појадок, бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, теретана, релакс соба, трансфер до гондолата, паркинг, бежичен интернет, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Слични понуди

Aparthotel BELVEDERE HOLIDAY CLUB 4* – Bansko

Hotel BOARD **** – Jahorina

Hotel SAMOKOV **** – Borovets

Hotel ICEBERG *** – Bansko

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel