Hotel Radika ***** - Mavrovo

ПРОЛЕТ 2021

Превоз

Сопствен

Локација

9 км од жичарата

Македонија

Маврово

На 9 km од  ски центар Маврово, опкружен со борова шума и на брегот на Мавровското езеро, сместен е Hotel Radika. Изграден е 2008-а година. Пространите соби се опремени со дигитална ТВ, мини бар, клима уред, а со бежичен интернет е покриен цел хотел. Спа центар е бесплатен за гостите на хотелот. Во зимскиот период, во хотелот имате можност за изнајмување на ски опрема, а во летниот период за изнајмување на велосипеди, како и уживање во надворешниот базен. 

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 10 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

AMBROSIA Hotel **** – Bodrum

KAIKI ROSA – Neos Marmaras, Sithonia

DIMITRIS – Nei Pori, Pieria

MARIA – Kalithea, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel