Porto Matina Hotel *** - Metamorfosis

ЛЕТО 2020

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2019

Porto Matina е мал, пријатен хотел на самиот морски брег во Метаморфози. Пространите студија и апартмани со две соби, бесплатен интернет, игралиште за деца, паркинг, бар, ресторан, се некои од содржините на хотелот. Лежалките и чадорите со доплата. Плажата е песочно-камчеста. Идеален е за економичен, семеен одмор.

 

Вкупно 31 сместувачка единица: 26 Studios (~28 m2),  5 Apartments 2 Rooms (~45 m2). Во собите:  клима, TV, фрижидер, фен (на рецепција), Wi-Fi, балкон. Кујнски дел само за топлење, чај, кафе, супа… Помошен кревет – стандарден. Секојдневно чистење на собите. Промена на постелнина – 2 пати неделно.

 

*Дозволен престој за домашни миленици /на барање/

 

Хотелот го задржува правото на измена на цените без претходно известување!

*Ве молиме, секогаш проверете ја цената директно во агенција

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30%. Останатиот дел се доплаќа мин. 21 ден пред поаѓање.

 

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД!

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Lara S apartmani *** – Dobre Vode, Barska Rivijera

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel