Hotel Philoxenia **** - Psakoudia, Sithonia

ЛЕТО 2024

Услуга

НВ / All

Оддалеченост од плажа

150 m од плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

Early Booking Offer -20% for reservations made from 28/11/2023-29/02/2024 for stays 26/04/2024-21/06/2024

Early Booking Offer -20% for reservations made from 28/11/2023-29/02/2024 for stays 14/09/2024-31/10/2024

Early Booking Offer -10% for reservations made from 28/11/2023-29/02/2024 for stays 22/06/2024-13/09/2024

December Offer +5% for reservations made from 03/12/2023-31/12/2023 for stays 30/05/2024-16/09/2024

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Едноставен хотел, опкружен со зеленило со комфорни соби, ресторан, барови, базен, интернет, детско игралиште, квалитетна услуга. Го препорачуваме за семеен одмор. Го чинат 11 двокатни згради со вкупно 155 соби: Doubles GV/PV (~18-20 м2), Doubles BunkBed GV/PV (~18-20 м2), Suites GV/PV (~25 м2). Сите соби се комплетно реновирани во периодот 2017-2018. Собите: клима со далечински со депозит, фрижидер, телефон, бежичен интернет (со доплата на лице место), купатила со туш кабина, фен, сателитска ТВ, сеф, ел. бокал, балкон. Бесплатен бежичен интернет во барот кај базенот, паркинг, песочна плажа оддалечена 150м, лежалки и чадори со доплата, детски базен, клуб, игралиште, анимација…

Тип на помошен кревет/ фотеља на расклопување/
Секојдневно чистење на собите, промена на постелнина -еднаш неделно, промена на пешкири – 3 пати неделно.

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

 

моб: 070 399 359

моб: 070 279 395

Раб. време: од понеделник – петок /10:00 – 18:00 ч/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација  е потребна уплата од мин 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. 

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

Можеби ќе Ви се допадне

SULA – Nei Pori, Pieria

FILIO – Nei Pori, Pieria

Hotel BABIN ZUB ** – Stara Planina

Hotel THERMANA PARK **** – Laško

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel