Mura Hotel **** - Borovets

ЗИМА 2023 / 2024

Услуга

BB / HВ

Локација

300 m од гондолата
400 m до ски центарот

Bugarija

Borovec

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2023

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2023

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.12.2023

7=6 ГРАТИС НОЌ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01. – 21.12.2023 И ОД 08.03-18.04.2024

ДОЗВОЛЕНО Е КОМБИНИРАЊЕ НА ПОПУСТИТЕ

*ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ СО РАНИ УПЛАТИ НЕ СЕ ДОЗВОЛЕНИ НИКАКВИ ИЗМЕНИ!

Hotel Moura е сместен во самиот центар на Боровец. Хотелот нуди: ресторан, лоби бар со камин и тераса, теретана, надворешен базен /само сезонски/, билијар, ски остава, детска игрална, конференциска сала, бежичен интернет, паркинг /со доплата/, лифт. 

Собите: телефон, LCD TV и фрижидер, фен. Некој соби се со балкон. 

*Прилагоден за лица со пречки во движење

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

1 ноќевање за одбраната  услуга, користење теретана, детско игралиште, ски остава, интернет на рецепција и лоби бар, туристичка такса

*За валидна резервација потребна е уплата од мин 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа до датумот за рана уплата, но не подоцна од 21 ден пред поаѓање, а за Нова година месец дена пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден.

*Туристичка такса вклучена во цената.

Можеби ќе Ви се допадне

DASKALOS – Nidri, Lefkada

JORGOS – Paralia Dionisiou, Solunska regija

ASTARTI – Leptokarija, Pieria

MARIN PRINCESS 5* Kumburgaz

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel