Meliton Porto Carras Resort ***** - Neos Marmaras, Sithonia

ЛЕТО 2024

Услуга

HB

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

Special Offer -5% for reservations made from 01/06/2024-15/06/2024 for stays 03/06/2024-14/06/2024 & 16/6-21/06/2024
Special Offer -10% for reservations made from 01/06/2024-15/06/2024 for stays 21/07/2024-02/09/2024

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Porto Carras Meliton 5* Hotel нуди 4 ресторани, 5 бара, конференциска сала, спортски активности (едрење, нуркање, јавање коњи, тенис, фудбал). Исто така хотел поседува голф терени и е чест домаќин на интернационални натпревари. Во понуда е и модерен спа центар како и внатрешен базен, кои се со доплата. Покриен е со бежичен интернет, а нуди и надворешен базен, мини маркет, детско игралиште. Казиното е со доплата.

*Прилагоден за лица со пречки во движење

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

 

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон – пет /10:00 – 18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД!

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

 

Можеби ќе Ви се допадне

MARIA – Hanioti, Kassandra

YANNIS Hotel *** – Ipsos, Corfu

IKOS OCEANIA Hotel ***** – Nea Moudania, Solunska regija

Hotel ACEM *** – Sarimsakli

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel